reklama

Już ponad osiemset tysięcy zakażeń w kraju…

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: „Gazeta Ząbkowicka”/Zabkowice.pl

Już ponad osiemset tysięcy zakażeń w kraju… - Zdjęcie główne

Koronawirus - raport dobowy. | foto „Gazeta Ząbkowicka”/Zabkowice.pl

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piątek, 20 listopada: mamy 22 464 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w kraju, 1 626 na Dolnym Śląsku, a 46 w naszym powiecie.
reklama

 

Piątek, 20 listopada: mamy 22 464 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w kraju, 1 626 na Dolnym Śląsku, a 46 w naszym powiecie.

 

W całej Polsce z powodu COVID-19 zmarło 149 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami - 477 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 819 262, w tym 12 714 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

W województwie nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 59 434.

 

 

W powiecie ząbkowickim od początku epidemii mamy natomiast 1 216 przypadków.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
reklama
reklama