Reklama

Reklama

Już ponad 1,3 tys. zakażeń w powiecie ząbkowickim

Opublikowano: 23 listopada 2020 12:25
Autor: KOM | Zdjęcie: „Gazeta Ząbkowicka”/Zabkowice.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Poniedziałek, 23 listopada: mamy 15 002 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w kraju, 1 035 w województwie, a 19 w powiecie.

Reklama

 

Z powodu COVID-19 w całym kraju zmarło 38 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami - 118 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w całej Polsce to 876 333/13 774 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

Na Dolnym Śląsku nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego,  dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego,  trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 63 266.  

 

Ta liczba w powiecie ząbkowickim osiągnęła dziś 1 304.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.