Informacją w boreliozę

Kleszcze przenoszą groźne choroby. | foto Karolina Marcińczyk

wiadomosci Klub Rotary z Ziębic postanowił wyedukować mieszkańców z całego powiatu na temat groźnej choroby odkleszczowej.

KOM

Opublikowano: 9 września 2020 11:17 | Aktualizacja: 9 września 2020 11:17

 

Spotkanie inauguracyjne projektu, który będzie trwał do września przyszłego roku, odbędzie się we wtorek, 15 września o godz. 17.00 w lokalu Zuzanka Ziębickiego Centrum Kultury.

 

- W trakcie inauguracji krótki wykład będzie miał profesor Grzegorz Zaleśny z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także Andrzej Mazur, zastępca Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Ewa Kostuj-Niczyj z dyrekcji Synevo. Ze względu na epidemię koronawirusa liczba osób została ograniczona do minimum - mówi Tadeusz Bielecki, prezydent ziębickiego klubu. - Organizacje, stowarzyszenia, kluby, koła itp. mogą zgłosić chęć wysłuchania wykładu, w którym usłyszą o chorobie, kleszczach, leczeniu, usuwaniu kleszczy i profilaktyce. Wykład będzie prowadzony z projekcją slajdów i filmów. Zakładany czas wykładu to 40-45minut. Numery telefonów do zgłaszania to 605 339 215  i  604 520 166.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.