Reklama

Reklama

Gmina Ząbkowice Śl.: Gmina inwestuje w nowe oświetlenie uliczne

Opublikowano: czw, 1 lip 2021 05:44
Autor: | Zdjęcie: UG Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śl.: Gmina inwestuje w nowe oświetlenie uliczne - Zdjęcie główne

Nowe oświetlenia na terenie gminy już niedługo! | foto UG Ząbkowice Śląskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Ząbkowice Śląskie kontynuuje inwestycje w zakresie rozbudowy oświetlenia ulicznego.

Reklama

Gmina Ząbkowice Śl. Wczoraj burmistrz, Marcin Oreszka, spotkał się z współpracownikami w spawie budowy nowego oświetlenia ulicznego. Oprócz otrzymanego niedawno dofinansowania na wymianę ponad 2 tys. opraw oświetleniowych na ledowe, gmina planuje w tym roku realizację dwóch inwestycji dotyczących budowy oświetlenia ulicznego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Ciasnej oraz przy ul. Ziębickiej od ul. Jasnej do ul.Cukrowniczej.


Przygotowane są także plany związane z budową nowego oświetlenia ulicznego na części ulicy Waryńskiego, Melioracyjnej i Przemysłowej, Dalekiej, Makowej w Ząbkowicach Śląskich oraz na terenie Zamku w Ząbkowicach Śląskich i przy ul. Szpitalnej. Nowe oświetlenia uliczne powstanie również przy alejach parkowych w parkach przy ul. Powstańców Warszawy i ul. Żeromskiego oraz przy drogach gminnych w Jaworku.


Przypominamy, że w marcu Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał Gminie Ząbkowice Śląskie dofinansowanie na wymianę oświetlania przy drogach publicznych. Gmina otrzyma prawie 3,5 mln złotych dofinansowania. Dzięki temu dofinansowaniu wymienione zostanie ponad 2067 opraw oświetleniowych na terenie miasta oraz terenach wiejskich.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.