reklama

Gdy turysta chce siusiu…

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Karolina Marcińczyk

Gdy turysta chce siusiu… - Zdjęcie główne

Publiczna toaleta przy Sienkiewicza bywa nieczynna. I co wtedy? | foto Karolina Marcińczyk

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Publiczna toaleta przy Sienkiewicza bywa nieczynna. Są obostrzenia związane z pandemią, zamknięte są lokale gastronomiczne, więc tam nie można skorzystać. Gdzie więc np. turysta ma się udać za potrzebą?
reklama

 

- Na terenie miasta funkcjonują dwie publiczne toalety: automatyczna toaleta w Parku Miejskim im. Sybiraków oraz toaleta położona w budynku Ratusza. Jeśli chodzi o toaletę automatyczną w Parku Miejskim im. Sybiraków przy ul. Sienkiewicza, toaleta funkcjonuje cały czas całodobowo i nie została zamknięta. Jest utrzymywana w czystości i dezynfekowana środkami chemicznymi również wirusobójczymi zgodnie z zaleceniami sanepidu.  Na początku października gmina dokonała prac konserwacyjnych i naprawczych - tłumaczy Stanisław Moderski, główny specjalista ds. promocji i komunikacji społecznej w ząbkowickim urzędzie miejskim.

 

Co więc, jeśli szalet przy parku jest nieczynny, a Ratusz zamknięty? Pozostaje stacja benzynowa, albo… wycieczka do Dzierżoniowa. Tam funkcjonuje szalet miejski, jest toaleta dla mieszkańców przy biurze obsługi klienta urzędu miejskiego, kolejna publiczna toaleta jest na terenie Sudeckiego Centrum Komunikacyjnego (w budynku dworca), można też skorzystać z toalety w Centrum Informacji Turystycznej, Muzeum Miejskim.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
reklama
reklama