reklama

Chcesz się zaszczepić przeciw COVID-19? Gdzie masz się zgłosić?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Chcesz się zaszczepić przeciw COVID-19? Gdzie masz się zgłosić? - Zdjęcie główne

Kiedy szczepieniami zostanie objęta Twoja grupa wiekowa - otrzymasz, na wskazany przez siebie adres e-mail, informację o tym, że zostało dla Ciebie wystawione e-skierowanie i możesz już się zapisać na szczepienie. | foto Canva

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest tylko jedna strona, na której możesz zgłosić, że chcesz się dać zaszczepić: www.szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Inne mogą ukraść Twoją tożsamość!
reklama

Jest tylko jedna strona, na której możesz zgłosić, że chcesz się dać zaszczepić: www.szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Inne mogą ukraść Twoją tożsamość!

 

Potrzebujesz złożyć deklarację, że chcesz się zaszczepić przeciwko koronawirusowi? Wejdź tu: https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/

 

I wypełnij tam formularz, jeżeli nie masz jeszcze 70 lat (urodzeni w roku 1952 lub później) oraz posiadasz numer PESEL. 

 

Kiedy szczepieniami zostanie objęta Twoja grupa wiekowa - otrzymasz, na wskazany przez siebie adres e-mail, informację o tym, że zostało dla Ciebie wystawione e-skierowanie i możesz już się zapisać na szczepienie. Rejestracji na szczepienie możesz dokonać na kilka sposobów: poprzez e-rejestrację na pacjent.gov.pl, dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień 989 lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym przez siebie punktem szczepień (tutaj znajdziesz mapę i dane kontaktowe). Informacje o uruchomieniu szczepień dla kolejnej grupy wiekowej będą dostępne na gov.pl/szczepimysie oraz w mediach.

 

Co, jeżeli nie masz jeszcze 70 lat (urodzeni w roku 1952 lub później) oraz nie posiadasz numeru PESEL? 

 

Poczekaj, aż szczepieniami będzie objęta Twoja grupa wiekowa. Informacje o tym będą dostępne w mediach. Wówczas zwróć się do lekarza z prośbą o wystawienie Ci e-skierowania na szczepienie przeciwko COVID-19. Następnie zapisz się na szczepienie na konkretny termin. Rejestracji na szczepienie możesz dokonać, dzwoniąc na bezpłatną Infolinię Narodowego Programu Szczepień 989 lub kontaktując się z wybranym przez siebie punktem szczepień (tutaj znajdziesz mapę i dane kontaktowe). Informacje o uruchomieniu szczepień dla kolejnej grupy wiekowej będą dostępne na gov.pl/szczepimysie oraz w mediach. 

 

W formularzu na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/ podajesz: imię, nazwisko, numer PESEL, kod pocztowy zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu i podpisujesz zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na przekazanie informacji w zakresie szczepień przeciw COVID-19 na adres email podany w zgłoszeniu i na kontakt telefoniczny w celu przekazania informacji o szczepieniu przeciw COVID-19 na numer telefonu podany w zgłoszeniu (o ile podano numer telefonu).

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama