Reklama

Reklama

91 młodych mieszkańców gminy Ziębice dostało sprzęt komputerowy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Ziębice: Do 91 uczniów z terenu gminy trafiły laptopy zakupione w ramach dofinansowania z programu "Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PPGR w rozwoju cyfrowym". Gmina otrzymała na ten cel 364 tys. zł.

Reklama

Gmina Ziębice. Pandemia pokazała, jak wielkie są potrzeby w dostępie do sprzętu komputerowego i internetu. W ramach programu zdecydowaliśmy się na przygotowanie zamówienia na laptopy wraz z niezbędnym systemem operacyjnym i oprogramowaniem biurowym, które zostało przez naszych pracowników zainstalowane na przekazywanych laptopach - powiedział burmistrz Mariusz Szpilarewicz podczas spotkania, w trakcie którego uczniowie odbierali zakupione komputery.

W przekazaniu laptopów uczestniczył Dyrektor Oddziału Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa - Tomasz Krzeszowiec, który życzył uczniom udanego roku szkolnego i jak najwięcej satysfakcji z użytkowania nowych komputerów.

KOWR odpowiadał za weryfikację wniosków, które mogli składać opiekunowie i rodzice uczniów, których rodziny związane były zawodowo z państwowymi gospodarstwami rolnymi i przedsiębiorstwami rolniczymi
- czytamy w gminnym komunikacie.

W przekazaniu sprzętu elektronicznego uczestniczyli również Małgorzata Wołczyk - zastępca burmistrza, Agata Sobków -  przewodnicząca ziębickiej Rady Miejskiej, Agnieszka Opyc i Justyna Zawiślak - asystentki biura poselskiego posła Marcina Gwoździa, Andrzej Regner - dyrektor GCEiS, radny Wiktor Ochał oraz pracownicy bezpośrednio pracujący przy projekcie - Jolanta Janik i Marek Lizis.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy