Reklama

Reklama

30 nowych przypadków SARS-CoV-2

Opublikowano: 13 listopada 2020 13:33
Autor: KOM | Zdjęcie: „Gazeta Ząbkowicka”/Zabkowice.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Mamy 24 051 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia w kraju, 2 823 w województwie, a 30 w powiecie.

Reklama

 

W raportach udostępnionych w piątek, 13 listopada, podano, że z powodu COVID-19 w całym kraju zmarło 88 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami - 331 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce to: 665 547, a w tym 9 499 zgonów.

 

Na Dolnym Śląsku nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 44 897.

 

W powiecie ząbkowickim na dziś mamy 821 przypadków od początku epidemii. We wczorajszym meldunku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ząbkowicach Śląskich poinformowała o 517 ozdrowieńcach, 10 zgonach i 941 osobach na kwarantannie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 15 dni temu | ocena +0 / -0

    adam bloj

    tak srednio na jeza!!!!!