Reklama

Reklama

17 nowych zakażeń w powiecie

Opublikowano: 28 listopada 2020 15:22
Autor: KOM | Zdjęcie: „Gazeta Ząbkowicka”/Zabkowice.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Sobota, 28 listopada - w powiecie ząbkowickim zanotowano 17 nowych zakażeń, co daje 2,64 zakażeń na 10 tys. mieszkańców.

Reklama

 

Na szczęście w ciągu ostatniej doby nie było zgonów z powodu COVID-19 w naszym powiecie.

 

W całym kraju dziś odnotowano 15 178 przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Zmarło 599 osób (514 - choroby współistniejące, 85 - tylko COVID-19).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.