Ząbkowice Śląskie: Wygrana Polski z Albanią z udziałem Zielińskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: TVP Sport

Ząbkowice Śląskie: Wygrana Polski z Albanią z udziałem Zielińskiego - Zdjęcie główne

Ząbkowice Śląskie: Piotr Zieliński zagrał naprawdę dobry mecz | foto TVP Sport

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ząbkowice Śląskie: Wczorajszy mecz reprezentacji z Albanią zakończył się wynikiem 1:0 dla Polski. Piotr Zieliński był w bardzo dobrej formie i rozegrał dobre spotkanie.

Ząbkowice Śląskie. Pierwsza połowa meczu nie obfitowała w wiele emocji. Zieliński oddał jedyny celny strzał na bramkę. W drugiej powie meczu sytuacja uległa zmianie - albańscy kibice nie mogli powstrzymać emocji, kiedy Piotr Zieliński przygotowywał się do wykonywania rzuty rożnego, zaczęli rzucać w niego butelkami, ale wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie pozostał niewzruszony. W 57 minucie meczu Piotr był bliski strzelenia pierwszej bramki, jednak jego strzał okazał się niecelny, powędrował nad bramką.
Piotr Zieliński wrócił na boisko przerwie związanej z kontuzją

1:0 dla Polski
W 77 minucie Karol Świderski zdobył gola dającego 3 punkty dla naszej reprezentacji, strzelając na bramkę po asyście Mateusza Klicha. Atmosfera na stadionie zrobiła się groźna - albańscy kibice ponownie zaczęli rzucać w polskich reprezentantów butelkami, tym razem pełnymi. Sędzia wstrzymał rywalizację, mówiono o możliwości wygrania przez Polaków walkowerem.

Po około 15 minutach zawodnicy wrócili na boisko i w dobrym stylu zakończyli mecz. Polacy grali głównie w natarciu. Nasza reprezentacja zagrała na wysokim poziomie i zwiększyła swoje szanse na udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata.