Ponad 300 biegaczy wzięło udział w Ząbkowickiej Dyszce [ZDJĘCIA]

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Prawie 300 zawodników rywalizowało na 5 i 10 km. Kto w tym roku stanął na podium?

Na starcie ząbkowickiej Dychy stanęło w tym roku prawie 300 biegaczy. Mieli do wyboru dwa dystanse: na 10 i 5 km. Na dystansie 10 km rywalizowało 183 zawodników i zawodniczek, na 5 km pobiegło 94. Na dłuższym dystansie w kategorii OPEN triumfował Dmytro Didovodiuk z Leszna, który pokonał trasę w czasie 32 minuty i 7 sekund. Wśród pań triumfowała Halina Rasińska z Plewisk (czas 39 minut i 4 sekundy). Bieg na 5 km wygrał Michał Dockalek z Rymarova. Czas zwycięzcy to 17 minut i 39 sekund. Wśród kobiet najszybsza okazała się Katarzyna Budziewska z Łagiewnik (20 minut i 24 sekundy).