KS Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrywa z Bielawianką Bielawa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KS Orzeł Ząbkowice Śląskie

KS Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrywa z Bielawianką Bielawa  - Zdjęcie główne

Drużyna Orłów nadal pozostaje bez punktów w meczach rundy wiosennej | foto KS Orzeł Ząbkowice Śląskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Drużyna KS Orzeł Ząbkowice Śląskie nadal bez punktów w meczach rundy wiosennej. Bielawianka Bielawa okazała się zbyt mocna

Drużyna KS Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrała z Bielawianką Bielawa 0:1 na własnym boisku.

Goście dyktowali warunki

Jedynego gola w całym spotkaniu udało się zdobyć Adrianowi Niewiadomskiemu. Goście już od pierwszych minut spotkania dyktowali gospodarzom warunki. Pod bramką biało-niebieskich Orłów było naprawdę gorąco. Już w 9. minucie gry zawodnicy Bielawianki dopięli swego i strzelili gola. Do końca pierwszej połowy meczu nie było już zbyt wielu okazji, aby wyrównać wynik. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie, zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Jednak kolejny raz zabrakło skuteczności, pomimo kilku dogodnych okazji. Drużyna przeciwników także zacięcię broniła swojej bramki. Pod koniec gry, kapitan Orła otrzymał czerwoną kartkę, a goście rzut wolny na skraju pola karnego. Piłka jednak trafiła w mur. Ostatecznie Orzeł przegrał drugi mecz z rzędu i dziesiąty w sezonie. Podopieczni Rafała Markowskiego w najbliższej kolejce zagrają z piątym Sokołem Marcinkowice. Jeśli wygrają, mogą wskoczyć na dziewiąte miejsce, o ile punktów w kolejnej kolejce nie zdobędzie Sokół Wielka Lipa i Mechanik Brzezina. Ci pierwsi zagrają z Orłem Prusice, ci drudzy podejmą u siebie Piasta Żerniki.

Źródło: KS Orzeł Ząbkowice Śląskie