Kto jest zatrudniony w centrum sportu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Józef Mierzwiński

Kto jest zatrudniony w centrum sportu? - Zdjęcie główne

Prezes Daniel Ciepierski podczas otwarcia Słonecznego Parku Wodnego w sobotę, 7 marca. | foto Józef Mierzwiński

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lokalnie Ząbkowicki basen kryty został zamknięty kilka dni po uroczystym otwarciu z powodu zagrożenia epidemicznego. Spółka Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji jednak funkcjonuje.

Prezesem zarządu jest Daniel Ciepierski, który jesienią wygrał konkurs na to stanowisko. Ważnymi osobami w spółce są także: Wojciech Siewruk - kierownik do spraw obiektów sportowych, Zdzisław Organiściak - kierownik basenu, Błażej Sobala - specjalista do spraw marketingu, a także Anna Prądzyńska z działu kadr i Sylwia Cenarska z działu księgowości.


Zapytaliśmy prezesa Ciepierskiego, kiedy (i czy) odbyły się konkursy na następujące stanowiska: „Kierownik ds. obiektów sportowych”, „Kierownik basenu”, „Specjalista ds. marketingu”.


- Nie ma żadnego wymogu ustawowego lub wynikającego z innego przepisu prawnego, który nakazywałby w spółkach prawa handlowego organizowanie konkursów na stanowiska - odpowiada Daniel Ciepierski. - Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. ogłaszało nabory na różne stanowiska, ale nie były to konkursy, jakie znamy chociażby z praktyk naborów na wolne stanowiska urzędnicze w samorządach lokalnych. Zarząd Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. na ww. stanowiskach zatrudnił osoby, które albo już były wcześniej zatrudnione w spółce na podobnych stanowiskach, albo zostały przejęte ze zlikwidowanego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. Są to osoby kompetentne, dysponujące bardzo dużym doświadczeniem i zaangażowane w rozwój spółki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE