reklama

Gmina Złoty Stok: Naturalny staw kąpielowy nie będzie działał w sezonie letnim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Złoty Stok

Gmina Złoty Stok: Naturalny staw kąpielowy nie będzie działał w sezonie letnim  - Zdjęcie główne

Gmina Złoty Stok: Mieszkańcy nie będą mogli skorzystać z obiektu | foto Gmina Złoty Stok

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lokalnie Gmina Złoty Stok: W sezonie letnim 2021 naturalny staw kąpielowy nie zostanie uruchomiony. Zobacz jaki jest powód takiej decyzji
reklama

Gmina Złoty Stok. Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku poinformowało, że w sezonie letnim naturalny staw kąpielowy nie zostanie uruchomiony. 

 

Staw nie będzie działał

Na decyzję o zamknięciu stawu kąpielowego miały wpływ wyniki ekspertyzy geotechnicznej, którą w 2020 r. wykonała specjalistyczna firma.  Ekspertyza wykazała jednoznacznie, że obiekt w chwili obecnej nie może być dopuszczony do użytkowania. W związku z tym zlecone zostało wykonanie programu funkcjonalno - użytkowego, dotyczącego dostosowania kąpieliska do obowiązujących przepisów i jego modernizację umożliwiającą korzystanie z obiektu przez cały rok. Program umożliwi pozyskanie środków zewnętrznych na realizację inwestycji. Taki projekt wymaga nie tylko funduszy, ale również czasu. 

 

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z innego kąpieliska

Na wniosek burmistrz Grażyny Orczyk w sezonie 2021  - od 5 lipca przez cały okres wakacyjny, mieszkańcy gminy Złoty Stok będą mogli skorzystać z bezpłatnych przewozów na basen miejski do Paczkowa. Przewozy będą realizowane przez firmę Rycerz. Transport jest darmowy, jednak wstęp na basen będzie trzeba opłacić samodzielnie. Wyjazdy planowane są codziennie o godz. 11.00 z przystanku autobusowego w Złotym Stoku. Powrót od poniedziałku do soboty zaplanowany jest na godz. 16.20, natomiast w niedziele na 18.00

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama