reklama

Ząbkowice Śląskie. Gmina dostała 100 tys. zł. na oznaczenia dla osób z niepełnosprawnościami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ilustracyjne

Ząbkowice Śląskie. Gmina dostała 100 tys. zł. na oznaczenia dla osób z niepełnosprawnościami - Zdjęcie główne

foto Ilustracyjne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GMINA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Ząbkowice Śląskie. Pieniądze z grantu zostaną przeznaczone na wprowadzenie oznaczeń i udogodnień dla osób ze szczególnymi potrzebami.
reklama

Gmina Ząbkowice Śląskie działa w kierunku poprawy codziennego funkcjonowania osób ze szczególnymi potrzebami. Grant w kwocie 100 tys. zł. zostanie sfinansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację projektu Dostępność w Gminie Ząbkowice Śląskie.

Celem głównym tego projektu jest poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Gminę dla osób z niepełnosprawnościami, które mogą mieć problemy w obszarze dostępności architektonicznej, cyfrowej lub informacyjno-komunikacyjnej.

plakat projektu pt. "dostępność w gminie Ząbkowice Śląskie"

W ramach projektu zostaną zakupione odpowiednie oznaczenia w budynku Urzędu Miejskiego oraz w budynku przy ulicy Dalekiej – Terenowym Biurze Paszportowym. Oznakowane zostaną także miejsca parkingowe, zakupiona zostanie pętla indukcyjna, lupy optyczne, krzesła oraz duże, stojące tyflomapy.

Info. UMiG Ząbkowice Śląskie

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama