reklama

Bardo. Już wkrótce otwarcie centrum seniora

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bardo

Bardo. Już wkrótce otwarcie centrum seniora - Zdjęcie główne

foto Gmina Bardo

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GMINA BARDO Bardo. W pierwszej połowie listopada powinno nastąpić otwarcie centrum seniora w Bardzie. Aktualnie trwa kompletowanie sprzętu rehabilitacyjnego.
reklama

Centrum Seniora w Bardzie otworzy się już w listopadzie. Placówka będzie oferowała szereg zabiegów rehabilitacyjnych dla osób z różnymi schorzeniami. Nad przygotowaniami do otwarcia Centrum Seniora pieczę sprawuje burmistrz Krzysztof Żegański, który sam doświadczony przez wypadki i ich następstwa wielokrotnie zmuszony był poddawać się rehabilitacji i skomplikowanym operacjom.

Ilość urazów oraz schorzeń naszej społeczności wymaga szybkiej interwencji i przede wszystkim sprawnej rehabilitacji, co często jest niemożliwe przez ogromne kolejki w ośrodkach rehabilitacji. Otwarcie Centrum Seniora w Bardzie ma zmienić ten trend, szczególnie w przypadku mieszkańców gminy, aczkolwiek dostęp do zabiegów będą miały również osoby spoza gminy Bardo.

Oferta zabiegów będzie podzielona na zabiegi standardowe i specjalistyczne, a wśród nich znajdą się: Kinezyterapia, Kinesiology taping, Masaż, Hydroterapia. 

Mieszkańcy Gminy Bardo będą mieli możliwość korzystania z rabatów. Zniżka na poziomie 80% przysługiwać będzie seniorom gminy posiadającym Bardzką Kartę Seniora. Mieszkańcy, którzy nie osiągnęli jeszcze wieku emerytalnego dostaną do 50% zniżki na zabiegi. Warto podkreślić, że Centrum Seniora nie jest jednostką medyczną, więc nie posiada umowy z NFZ. 

Cała inwestycja wyniosła ponad 2,4 mln zł. Na ten cel Gmina Bardo dostała dofinansowanie na poziomie 100% z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Inf. Biuletyn Gminy Bardo

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama