reklama

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki kupi nowy sprzęt nagłośnieniowy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZOKiT

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki kupi nowy sprzęt nagłośnieniowy  - Zdjęcie główne

Zwiększyć ma się także dostęp oferty kulturalnej dla osób ze specjalnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami | foto ZOKiT

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki kupi nowy sprzęt nagłośnieniowy. To jednak nie jedyna nowość
reklama

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki, jako jedna z 200 instytucji kultury w Polsce zakwalifikowała się do realizacji projektu w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury.
Projekt „Konwersja Cyfrowa Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki” otrzyma 162 tys. zł. W ramach projektu instytucja zostanie wyposażona w nowy sprzęt nagłośnieniowy do Sali Widowiskowej, który umożliwi prowadzenie działań kulturalnych i animacyjnych. Zwiększyć ma się także dostęp oferty kulturalnej dla osób ze specjalnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami poprzez zakup i montaż pętli indukcyjnej na całej sali widowiskowej oraz na stanowisku obsługi w sekretariacie. Umożliwi to osobom używającym aparatów słuchowych lepszy odbiór dźwięków podczas uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych a tym samym pełne uczestnictwo w kulturze.
W ramach projektu pracownicy Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki wezmą udział w szkoleniach organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury oraz w szkoleniach dedykowanych specjalnie dla ZCKiT.
 
Projekt będzie realizowany do końca czerwca 2022 roku.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama