Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie. VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych

Opublikowano: pon, 9 maj 2022 13:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ząbkowice Śląskie. W miniony czwartek odbył się VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych o Krzywą Wieżę Ząbkowic Śląskich. Znamy laureatów.

Reklama

Ząbkowice Śląskie.  VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych za nami. W czwartek, 5 maja, na scenie Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki zaprezentowali się wyjątkowi artyści z Dolnego Śląska. 

Był to dzień pełen wrażeń, pozytywnej energii, łez wzruszeń oraz radości. Wszyscy artyści oraz ich kierownicy zasługują na wielkie gratulacje za talent oraz wkład pracy jaką włożyli w przygotowania do występów - czytamy w komunikacie ZCKiT.

VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych - znamy zwycięzców

Jury w składzie: Jadwiga Adamska - Przewodnicząca, Wioletta Narwojsz, Hanna Zielińska oraz Maria Khymyh wybrało laureatów i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach.

  • w kategorii CHÓRY: Chór Canorus – Stowarzyszenie Oleśnicki UTW
  • w kategorii ZESPOŁY ŚPIEWACZE: zwycięzca PRZEBUDZENIE – Stowarzyszenie Oleśnicki UTW, wyróżnienie CYRANECZKI –  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej
  • w kategorii MAŁE FORMY TEATRALNE: zwycięzca Teatr NA PRZEKÓR z Centrum Kultury w Polkowicach, wyróżnienie Helena Kozłowska – SAK Ząbkowice Śląskie
  • w kategorii POKAZY TANECZNE: zwycięzca Teatr tańca i ruchu IMPRESJA Stowarzyszenie UTW Trzebnica TĘCZA, wyróżnienie Grupa taneczna SENIORITA Stowarzyszenie UTW Oborniki Śląskie

Przeczytaj również: Senator Aleksander Szwed poważnie podszedł do obchodów Święta Konstytucji 3 Maja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy