I Zlot Fanów Katarzyny Bondy odwołany

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Magdalena Łuniewska

I Zlot Fanów Katarzyny Bondy odwołany - Zdjęcie główne

Katarzyna Bonda to Królowa Kryminału. | foto Magdalena Łuniewska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Srebrna Góra w weekend 4-6 września miała zamienić się w miejsce pełne tajemnic, trupów i kryminalnych zagadek, których na pierwszy rzut oka nie da się rozwiązać.

Zlotowicze mieli zmierzyć się z quizami książkowymi, testami psychologicznymi, a nawet igłą i nitką w przygotowanym pokazie mody. W piątek, 4 września, miał miec miejsce panel dyskusyjny z Katarzyną Bondą dla zlotowiczów, oraz mieszkańców Srebrnej Góry i okolic. Niestety...

 

- Decyzją autorki, Katarzyny Bondy, I Zlot Fanów zostaje odwołany. Powodem jest pandemia COVID-19 oraz wzrost czerwonych stref na południu kraju - poinformowała Karolina Gatys. - Jest to decyzja samej autorki i prosimy ją uszanować. Do końca wierzyliśmy, że uda nam się wygrać z pandemią, że Zlot się odbędzie i sprawi Wam wszystkim wiele radości. A Wy wierzyliście razem z nami i za to Wam serdecznie dziękujemy! Jesteście cudowną ekipą i to był zaszczyt współpracować z takimi ludźmi, by zrobić coś wyjątkowego, co mieliśmy zapamiętać na zawsze. Jednak z krwawiącym sercem jesteśmy zmuszeni wywiesić białą flagę - poddajemy się w tym roku.

 

Pieniądze za zakupione bilety mają zostać zwrócone na konta niedoszłych zlotowiczów.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE