reklama

Gmina Złoty Stok. Most na potoku Trująca przy Skalisku oddany do użytkowania

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Gmina Złoty Stok Gmina Złoty Stok. Mostek nad Trującą zyskał zupełnie nowe oblicze. Zobacz zdjęcia.
reklama

Przebudowa mostu na potoku Trująca zrealizowana została w ramach szerszej inwestycji pod nazwą „Modernizacja Infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku”. Inwestycja obejmuje również przebudowę ul. Słonecznej oraz rewitalizację Parku Miejskiego. 

Całkowita wartość robót budowlanych przy moście wyniosła prawie 300 tys. zł. Wykonawcą był Zpuh Insand Józef Gruszecki ze Złotego Stoku.

 

 

W zakres prac związanych z odbudową mostu wchodziły roboty rozbiórkowe starego mostku, wykonanie betonowych przyczółków, przęseł i płyty żelbetowej. Ponadto - położenie dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej, wykonanie dojazdów i barierek ochronnych oraz umocnienie dna i brzegów potoku w obrębie mostu. Burmistrz Grażyna Orczyk życzy mieszkańcom bezpiecznego użytkowania mostu podczas letnich i zimowych spacerów. 

 

Info. Gmina Złoty Stok

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama