Reklama

Do 24 maja zamknięte przedszkola

Rodzice nie puszczą swoich dzieci do przedszkoli | foto dolnoslaskie.fotopolska.eu

lokalnie Zawieszono otwarcie Przedszkola Publicznego w Przedborowej z filią w Grodziszczu oraz niepublicznych placówek przedszkolnych w Srebrnej Górze i Stoszowicach

KG

Opublikowano: 8 maja 2020 20:32 | Aktualizacja: 8 maja 2020 20:32

Po przeprowadzeniu konsultacji z dyrektorami przedszkoli funkcjonujących na terenie gminy Stoszowice, poprzedzonych konsultacjami z rodzicami oraz analizy potrzeb w zakresie prowadzenia zajęć opiekuńczych, podjęto decyzję o zawieszeniu otwarcia przedszkoli do 24 maja. Jest to podyktowane zarówno niskim zainteresowaniem rodziców i opiekunów w zakresie powrotu dzieci do przedszkoli jak i troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników jednostki. O dalszych decyzjach wynikających m.in. z rozwoju sytuacji epidemiologicznej, a związanych z planowanym terminem otwarcia przedszkola, rodzice będą na bieżąco informowani.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.