reklama

Ząbkowice Śląskie: Remont za ponad 7 milionów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

Ząbkowice Śląskie: Remont za ponad 7 milionów - Zdjęcie główne

Ząbkowice Śląskie: Juz w przyszłym roku mieszkańcy będą mogli jeździć nową drogą. | foto Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ząbkowice Śląskie: Ponad 7 mln złotych będzie kosztować przebudowa ulic Kłodzkiej i Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich. 50 procent środków pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wybrano wykonawcę remontu.
reklama

Ząbkowice Śląskie. Gmina informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę Kłodzkiej i Kamienieckiej  wyłoniony został wykonawca.

Do przetargu zgłosiły się dwie filmy. Wygrała spółka EUROVIA z Kobierzyc, której oferta na przebudowę dróg wyniosła blisko 7,1 mln. Druga firma - Bergeu Bau Polska z Wrocławia - za wykonanie inwestycji chciała prawie 9 mln złotych. 
Ząbkowice Śląskie: Próbowali ukraść alkohol w kradzionych butach

Które odcinki dróg będą remontować? 

Przebudowane zostaną ulice Kłodzka na odcinku od skrzyżowania z ulicą Dolnośląską do przebudowanego łącznika drogi wojewódzkiej nr 382 oraz Kamieniecka na odcinku od skrzyżowania z ul. Bolesława Chrobrego do skrzyżowania z ul. Kłodzką. Aktualnie obie drogi posiada liczne ubytki nawierzchni, dodatkowo stan techniczny chodników oraz kanalizacji burzowej wymaga pilnej przebudowy. 
Ząbkowice Śląskie: Boisko za milion. I co jeszcze?

 

Kiedy zacznie się remont?

Na wykonanie przebudowy ulic wykonawca ma 10 miesięcy od dnia przekazania placu budowy, więc maksymalnie za rok będziemy mogli jeździć wyremontowanymi drogami.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama