Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Krzysztof Welcz – zastępcą komendanta powiatowego PSP

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ząbkowice Śląskie: Wczoraj bryg. Krzysztof Welcz objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Podczas uroczystości akt powołania nowemu Zastępcy Komendanta wręczył Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP - nadbryg. Marek Kamiński, składając jednocześnie życzenia pomyślności nie tylko w służbie, ale także w życiu osobistym.

W uroczystości powołania na wyższe stanowiska służbowe udział wzięli również bryg. Tomasz Mądry Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śląskich oraz st. kpt. Przemysław Wróbel Naczelnik Wydziału Kadr KW PSP we Wrocławiu.

Co wiemy o nowym Zastępcy Komendanta?

Brygadier Krzysztof Welcz z ochroną przeciwpożarową związany jest od 30 sierpnia 1993 roku, kiedy to rozpoczął naukę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Od początku jego pożarnicza kariera związana jest z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich, gdzie 1 czerwca 1995 r. rozpoczął służbę.

Przez wszystkie lata systematycznie podnosił swoje kwalifikacje zarówno w Szkole Głównej Służby Pożarniczej oraz na uczelniach cywilnych. Doświadczenie zdobywał zajmując stanowiska: dowódcy zastępu, inspektora ds. kadr i szkolenia, młodszego oficera ds. kadr i szkolenia, kierownika sekcji, naczelnika wydziału ds. organizacyjno-kadrowych a w ostatnim okresie zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Nabyte umiejętności, doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowe zaowocowały powierzeniem pełnienia obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP 14 marca 2022 r. Wysoka ocena przełożonych była powodem powołania bryg. Krzysztofa Welcza z dniem 11 sierpnia 2022 r. na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy