reklama

Ząbkowice Śląskie. Fester szuka pracownika

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Andrzej Haller

Ząbkowice Śląskie. Fester szuka pracownika - Zdjęcie główne

Starosta Roman Fester ma spore wymagania | foto Andrzej Haller

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta ogłosił nabór na urzędnicze stanowisko pracy ds. budownictwa w wydziale budownictwa.
reklama

Wymagania niezbędne to polskie obywatelstwo, wykształcenie średnie budowlane lub wyższe budowlane, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku, a także znajomość przepisów praca (dziewięć ustaw, m.in. kodeks postępowania administracyjnego i ustawa o samorządzie powiatowym oraz innych aktów wykonawczych wydanych na postawie tych ustaw).

Są też wymagania dodatkowe, jak m.in. doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, czy umiejętność selekcji informacji.

Chętni kandydaci powinni złożyć w starostwie papiery do czwartku, 29 czerwca. Tylko osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Dokumenty aplikacyjne przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama