reklama

Ząbkowice Śląskie. Dzień otwarty inkubatora

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie. Dzień otwarty inkubatora - Zdjęcie główne

foto UM Ząbkowice Śląskie

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Marcin Orzeszek, burmistrz Ząbkowic Śląskich, zaprasza na Dzień Otwarty Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
reklama

Będzie on miał miejsce w sobotę, 2 grudnia. Start o godz. 10.00. Adres: ul. Biznesowa 1 w Ząbkowicach Śląskich.

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w wyniku realizacji projektu pn. Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 - działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości.

***

Trwa oficjalny nabór kandydatów do Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Prowadzisz działalność gospodarczą nie dłużej niż 36 miesięcy lub zamierzasz ją założyć? Twoja działalność wpisuje się w Dolnośląskie Inteligentne Specjalizacje? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to zgłoś się Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i nawiąż z nim współpracę. Wypełniony i podpisany formularz kandydata należy przesyłać na adres e-mail: inkubator@zabkowiceslaskie.pl lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama