reklama

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.- miejsce przyjazne  Seniorom

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uzdrowisko od wielu lat czynnie działa na rzecz Seniorów organizując cykliczne wykłady profilaktyczne, dni otwarte, porady fizjoterapeutów czy spotkania edukacyjne (np. z zakresu diabetologii, osteoporozy, balneologii).
reklama

 Prowadząc zadania z zakresu profilaktyki i edukacji, Uzdrowisko dopasowuje swoją ofertę do  aktualnych potrzeb i oczekiwań osób starszych.  Wszelkie podejmowane inicjatywy (lokalne i ogólnopolskie) opierają się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz przyjaznej i życzliwej atmosferze.

Seniorzy stanowią szeroką, bardzo zróżnicowaną grupę społeczną . Nie można więc postrzegać ich potrzeb i potencjału w sposób jednokierunkowy.  Bogata oferta zabiegów oraz pobytów, komfortowe zaplecze noclegowe jak również indywidualne podejście do  każdego z Gości pozwalają na dobór oferty „ na miarę szytej”. Planowe i celowe działania na rzecz Seniorów korzystnie i długofalowo  wpływają  na poprawę  zdrowia, realnie odnosząc się do edukacji zdrowotnej i zwiększaniu świadomości profilaktyki w życiu Seniorów. Wsparcie i promocja działań służących aktywizacji fizycznej i psychicznej Seniorów, promocja zdrowia i znaczenia profilaktyki , spieranie seniorów w ich życiu codziennym  są jednym z priorytetów i kluczowych kwestii działalności Spółki.
Partnerstwo w  lokalnych, regionalnych  i ogólnopolskich programach senioralnych oraz  uzdrowiskowy program rabatowy stanowią swoiste ułatwienie i zwiększenie Seniorom dostępu do świadczeń specjalistycznych, rehabilitacji i wypoczynku w uzdrowisku.

Od lutego br. Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. jest partnerem ZĄBKOWICKIEJ KARTY SENIORA.
Seniorzy posiadający tę kartę otrzymują:

  • 15 % zniżki na badanie " Złoty Standard" w DCO w Lądku Zdroju
  • 15 % zniżki na kąpiel termalną w basenie "Zdrój Wojciech"  w każdą środę
  • 15 % zniżki na zabiegi bez ordynacji lekarskiej realizowane w Długopolu Zdroju

 

Działania edukacyjne, profilaktyczne, rehabilitacyjne, pobyty  lecznicze i wypoczynkowe realizowane są zarówno w Lądku –Zdroju jak i w Długopolu-Zdroju.

Kontakt i szczegółowa informacja dotyczące realizacji zniżek i rabatów dla Seniorów:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama