reklama

Powiat ząbkowicki. Pomyłka, czy celowe działanie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KOM

Powiat ząbkowicki. Pomyłka, czy celowe działanie? - Zdjęcie główne

foto KOM

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W powiecie ząbkowickim oddano 699 nieważnych głosów (liczonych tylko na ważnych kartach). 452 osoby zakreśliły „X” przy większej niż 1 liczbie nazwisk kandydatów, a 247 osób - nie postawiła „X” przy żadnym nazwisku. To pomyłki, czy też wyborcy protestowali podczas wyborów?
reklama

W gminie Bardo było 70 głosów nieważnych, w tym 48 z powodu postawienia znaku „X” przy większej liczbie kandydatów, a 22 z powodu niepostawienia „X” przy żadnym nazwisku. 

W gminie Ciepłowody nieważne były 32 głosy. W tym 21 z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list, a 11 z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata. 

W gminie Kamieniec Ząbkowicki głosów nieważnych oddano 102. W tym 71 z powodu zakreślenia kwadracika obok dwóch lub więcej nazwisk kandydatów, a 31 z powodu niepostawienia „X” obok żadnego nazwiska.

W gminie Stoszowice było 71 nieważnych głosów. Z powodu zakreślenia dwóch lub więcej nazwisk - 50, a z powodu niezakreślenia żadnego nazwiska - 21.

W gminie Ząbkowicach Śląskich oddano 184 nieważne głosy, w tym 114 z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych lis, a 70 z powodu niepostawienia tego znaku przy żadnym z nazwisk. 

Najwięcej głosów nieważnych oddano w gminie Ziębice - 198. Z powodu postawienia większej liczby „X-ów” - 119, a z powodu niepostawienia „X” przy nazwisku żadnego kandydata - 79.

W gminie Złoty Stok nieważnych głosów było 42. Z powodu postawienia „X” przy większej liczbie nazwisk - 29, a z powodu niepostawienia „X” przy żadnym nazwisku - 13.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama