reklama

Powiat ząbkowicki. Jakie kierunki w szkołach?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: polska-org.pl

Powiat ząbkowicki. Jakie kierunki w szkołach? - Zdjęcie główne

Zespól Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śl. | foto polska-org.pl

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoły ponadpodstawowe przygotowały ofertę na przyszły rok. Zobacz, jaki kierunek możesz wybrać
reklama

Powiat ząbkowicki. W Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich mają zostać otwarte klasy: biologiczno-chemiczna, matematyczno-informatyczna, matematyczno-językowa, ratowniczo-sportowa, humanistyczno-językowa i lingwistyczna. W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich mają być następujące klasy: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik ekonomista, technik informatyk technik żywienia i usług gastronomicznych, technik handlowiec, technik budownictwa, a także klasy szkoły branżowej I stopnia: mechanik pojazdów samochodowych, kucharz i oddział wielozawodowy. 

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach zakłada się utworzenie klas liceum: z innowacją prawno-policyjną i z dodatkowymi zajęciami "kultura i media"; techników: informatyk, mechanik, logistyk, usług fryzjerskich, żywienia i usług gastronomicznych, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technologii żywności; a także branżowej szkoły I stopnia: kucharz, ślusarz i klasa wielozawodowa (elektryk, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, piekarz, cukiernik, murarz-tynkarz, fryzjer, sprzedawca). Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na kierunki kształcenia w branżowej szkole I stopnia: pracownik pomocniczy w gastronomii, pomocnik ślusarza oraz murarz-tynkarz.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama