Reklama

Reklama

Kto pokieruje sanepidem? Dyrektorka odwołana

Opublikowano: 16 listopada 2020 17:06
Autor: KOM | Zdjęcie: Józef Mierzwiński

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Lekarz medycyny Krystyna Szymańska została odwołana z funkcji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ząbkowicach Śląskich.

Reklama

 

Krystyna Szymańska od lat kierowała ząbkowickim sanepidem. Jednak od dłuższego już czasu jej obowiązki pełnił zastępca Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Andrzej Mazur, specjalista z dziedziny higieny.

 

Państwowego powiatowego inspektora sanitarnego ( jednocześnie dyrektora PSSE) powołuje i odwołuje państwowy wojewódzki inspektor sanitarny po zasięgnięciu opinii wojewody, tak też się stało w tym przypadku. Powodem odwołania była długotrwała - ale usprawiedliwiona - nieobecność dyrektorki w pracy, co zaburzało prawidłowe funkcjonowanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ząbkowicach Śląskich.

 

Trwa procedura naboru kandydata na stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Chętni mogą składać dokumenty do środy, 18 listopada.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.