reklama

Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich ma nowego komendanta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Ząbkowice Śl.

Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich ma nowego komendanta - Zdjęcie główne

foto KPP Ząbkowice Śl.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich ma nowego komendanta. Kto nim został?
reklama

Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich ma oficjalnie nowego komendanta. Podinspektor Piotr Wajda od kwietnia pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ząbkowicach Śląskich. 

Służbę w policji rozpoczął w 1996 roku i przez 26 lat swojej kariery zawodowej związany był z pionem kryminalnym i zwalczaniem przestępczości zorganizowanej. Przechodząc kolejne szczeble kariery zdobywał doświadczenie na stanowiskach wykonawczych, a następnie kierowniczych. Pierwszym etapem w policyjnej służbie był Komisariat Policji w Ziębicach, a następnie Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich Zespół dw. z Przestępczością Gospodarczą.

Kolejnymi etapami w karierze nowego komendanta było Centralne Biuro Śledcze Komendy Głównej Policji Zarząd we Wrocławiu oraz Wydział do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Centralnego Biura Śledczego Policji Zarząd w Warszawie na stanowisku Zastępcy Naczelnika. 

W środę, 1 czerwca Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinspektor Dariusz Wesołowski podczas uroczystej zbiórki powołał podinspektora Piotra Wajdę na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ząbkowicach Śląskich.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama