reklama

Gmina Ząbkowice Śl. Podwyżki dla strażaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KP PSP Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śl. Podwyżki dla strażaków - Zdjęcie główne

foto KP PSP Ząbkowice Śląskie

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie 25 zł, a 35 zł dostaną strażacy ochotnicy z gminy Ząbkowice Śląskie za każdą rozpoczętą godzinę akcji ratowniczej i uczestnictwa w ćwiczeniach.
reklama

W lutym 2022 r. rada miejska ustaliła, że za każda rozpoczętą godzinę uczestnictwa w działaniu ratowniczym czy akcji ratowniczej, strażakom należy się 25 zł. Tyle samo za każdą rozpoczętą godzinę udziału w szkoleniu pożarniczym. A 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę udziału w szkoleniu pożarniczym. Wcześniej ekwiwalent był uchwalony w 2019 r. i wynosił 20 zł za uczestnictwo w działaniach ratowniczych i 5 zł za każdą godzinę uczestnictwa w szkoleniach pożarniczych.

Teraz kolejna podwyżka. Dlaczego?

Z uwagi na duże zaangażowanie członków ochotniczych straży pożarnych w działania mające na celu ochronę życia, zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym miejscowym zagrożeniem - uzasadnia uchwałę Grzegorz Ciapka, inspektor do spraw zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i OSP w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama