Reklama

Reklama

Gmina Bardo. Sieć wodociągowa w Opolnicy

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną sobotę w sołectwie Opolnica odbył się oficjalny odbiór zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci wodociągowej w Opolnicy”. Wartość inwestycji wyniosła blisko 3 mln zł.

Reklama

Gmina Bardo. W sobotę, 6 sierpnia, do Opolnicy dokonano oficjalnego odbioru sieci wodociągowej. Na zaproszenie gospodarzy przybyli wykonawcy zadania wraz z inspektorem nadzoru oraz przełożony zakonu redemptorystów w Bardzie o. Sylwester Cabała. Udział w wydarzeniu wzięli również mieszkańcy sołectwa.

Sobotnie wydarzenie było okazją do złożenia podziękowań wszystkim zaangażowanym w realizację inwestycji osobom. Wójt Gminy Bardo podziękował wykonawcom oraz pracownikom UMiG w Bardzie merytorycznie zaangażowanym w zadanie
- czytamy w gminnym komunikacie.

Budowa sieci wodociągowej kosztowała 2 898 365,64 zł. Gmina Bardo na realizację tego zadania otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Kwota dofinansowania to 1 844 230,00 zł.

Wydarzenie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem przy grillu, na które zaprosili mieszkańcy sołectwa. 

Przypominamy: Na ukończeniu jest wodociągowanie sołectwa Janowiec, a jego finał zaplanowany jest na IV kwartał tego roku. Dzięki realizacji tych dwóch inwestycji Gmina Bardo już wkrótce będzie zwodociągowana w 95 %

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy