reklama

Biuro spółki Euro-Park w Ząbkowicach Śląskich. Czy szukają pracowników?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Dworczyk

Biuro spółki Euro-Park w Ząbkowicach Śląskich. Czy szukają pracowników? - Zdjęcie główne

Euro-Park w Ząbkowicach Śląskich ma już swoje biuro | foto Michał Dworczyk

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółka Euro-Park Ząbkowice ma już swoje biuro w mieście. W specjalnej strefie ekonomicznej mają powstać nowe miejsca pracy dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich.
reklama

Na otwarciu biura w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Powstańców Warszawy 8W, pojawili się politycy z rządu związani z naszym regionem. Oficjalne otwarcie poprowadzili prezes spółki Sławomir Jonko, burmistrz Marcin Orzeszek oraz prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Cezariusz Lesisz. Towarzyszyli im minister Michał Dworczyk i poseł Marcin Gwóźdź. 

 

Miejsca pracy

Biuro funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 15.00. Póki co są w nim zatrudnione 4 osoby. 

- Nie wykluczamy późniejszej rekrutacji, będziemy na bieżąco informować kiedy zajdzie taka potrzeba. Biuro na pewno będzie się rozwijać - mówi prezes spółki Euro-Park, Sławomir Jonko. 

 

Co biuro oznacza dla mieszkańców?

Dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich biuro oznacza przede wszystkim przyszłe miejsca pracy. Jednak na co dzień, w głównej mierze biuro jest po to, aby obsługiwać interesantów i inwestorów, którzy chcą zaangażować się w działalność w Euro-Parku.

- Biuro ma dwa główne zadania. Po pierwsze, przygotowuje projekty i nadzoruje budowę infrastruktury terenu. W tym temacie współpracujemy z Gminą Ząbkowice Śląskie. Druga sprawa to przyjmowanie potencjalnych inwestorów i odpowiadanie na ich pytania - podsumowuje Sławomir Jonko. 

 

Co będzie się działo? 

Ze strony Gminy Ząbkowice Śląskie zostały już poczynione pierwsze kroki w kierunku rozwoju Euro-Parku. Do końca marca przyszłego roku zostaną przygotowane dokumenty dotyczące dróg, wody i kanalizacji. Do 15 grudnia ma odbyć się spotkanie burmistrza ze spółką Tauron, na którym wspólnie będą podejmować decyzje dotyczące budowy węzłów zasilających teren prądem. 

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się również dokumentów przetargowych, związanych z samym doprowadzeniem prądu do ząbkowickiej strefy ekonomicznej. W latach 2023/2024 ma zakończyć się uzbrajanie obiektu. Na ten cel Ząbkowice Śląskie dostały 113 mln dofinansowania z rządu. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama