Bezpłatne grupy wsparcia online

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Bezpłatne grupy wsparcia online - Zdjęcie główne

Porozmawiaj przez internet o problemach. | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cierpisz na lęki wywołane pandemią koronawirusa? Możesz skorzystać z wsparcia online.

Fundacja ADRA Polska zaprasza do udziału w grupach wsparcia w ramach projektu „Równoważnia”. Do udziału w grupie może zgłosić się każdy. Dzięki grupie można bezpiecznie i anonimowo podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Można tu spotkać ludzi, którzy przeżywają te same problemy, którzy nie ocenią i nie skrytykują, ale zrozumieją i wesprą. Grupy wsparcia pracują online i są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.


- Aktywne uczestnictwo w grupie to pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów, także dodatkowo również praca nad sobą i rozwój osobisty. To często pierwszy krok na drodze do nowego życia - mówi Magda Matuszewska, koordynator akcji z Fundacji ADRA Polska.


Grupy wsparcia „Równoważnia” będą odbywać się pod opieką specjalistów - psychologów, trenerów, doradców zawodowych, terapeutów i coachów. Grupy działać będą w oparciu o model, dzięki któremu pod „skrzydłami” jednego mentora wsparciem mogą zostać objęte nawet 144 osoby. Udział w nich jest bezpłatny.


Aby dołączyć do grupy wsparcia „Równoważnia” należy wejść na stronę www.adra.pl/kryzys, wypełnić krótki formularz i poczekać na kontakt ze strony fundacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE