Ząbkowice Śląskie. Mecz KS Orzeł kontra Foto-Higiena zakończony sukcesem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Ząbkowice Śląskie. Mecz KS Orzeł kontra Foto-Higiena zakończony sukcesem - Zdjęcie główne

KS Orzeł Ząbkowice Śląskie zanotował dużą przewagę z Foto-Higieną Gać | foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ząbkowice Śląskie. Biało-niebiescy piłkarze ząbkowickiego Orła pokazali klasę. W pojedynku z Foto-Higieną Gać zdominowali przeciwników. Zobacz fenomenalnego gola Konrada Maciaka!

W sobotę, 26 listopada, Orzeł w pojedynku z Foto-Higieną Gać pokazał to, co do niedawna było raczej jego słabszą stroną, czyli bardzo wysoką skuteczność.

To musiało się tak skończyć

Biało-niebiescy pokonali przeciwnika i zakończyli rundę jesienną wynikiem meczu 5:2. Zawodnicy Foto-Higieny pokazali za to bardzo dobrze zorganizowaną grę w środku pola, ale na niewiele się to zdało. Nasza defensywa w polu bramki była prawie bezbłędna. W połączeniu ze skutecznością ząbkowickich Orłów, wynik nie mógł być inny.

Młode talenty

Warty odnotowania jest fakt zdobycia dwóch bramek przez młodziutkiego Alana Madeja oraz przepiękna bramka kolejnego ząbkowickiego wychowanka, Konrada Maciaka. W 56. minucie gry zawodnik egzekwował rzut wolny. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że był to strzał z ponad 30 metrów. Orły zaczynają przerwę zimową w optymistycznych nastrojach i pełni nadziei, że wiosna będzie dla nich jeszcze lepsza. Zobacz fenomenalnego gola Konrada w filmiku poniżej.