reklama

SzpitalNarodowy.pl w rękach Kotowicza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: „Gazeta Ząbkowicka” z 26 listopada.

SzpitalNarodowy.pl w rękach Kotowicza - Zdjęcie główne

foto „Gazeta Ząbkowicka” z 26 listopada.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

POLITYKA Wirtualna Polska nagłośniła ciekawą sprawę związaną z Ząbkowicami. Otóż były burmistrz Krzysztof Kotowicz z niezrozumiałych dość przyczyn kupił stronę internetową Szpitala Narodowego…
reklama

 

Rząd poinformował o tym, że na Stadionie Narodowym powstanie szpital tymczasowy w niedzielę, 18 października. Jak czytamy na wp.pl: „Trzy dni później, o godzinie 7.41 rano, spółka V. z Ząbkowic Śląskich wykupiła internetową domenę szpitalnarodowy.pl. Tego samego dnia, po południu, szef KPRM Michał Dworczyk na konferencji prasowej poinformował o istnieniu strony i jej zadaniu - rekrutacji medyków do szpitala na narodowym”. To „V” to firma VVENA.PL Krzysztof Kotowicz, zarejestrowana w Ząbkowicach przy ul. Zacisze.

 

Założony przez Janusza Korwin-Mikke tygodnik „Najwyższy Czas” napisał: „Przez dziewięć kolejnych dni domena, a więc i strona internetowa, należała do wspomnianej spółki z Ząbkowic Śląskich. Jej właścicielem jest Krzysztof Kotowicz, niegdyś burmistrz miasta oraz dyrektor biur poselskich Ryszarda Czarneckiego. Z kolei syn Kotowicza jest aktualnie pracownikiem Centrum Informacyjnego Rządu”.

 

Zapytaliśmy Krzysztofa Kotowicza, jak to się stało, że jego firma stała się właścicielem domeny stadnionnarodowy.pl i czy to ma związek z pracą jego syna w Centrum Informacyjnym Rządu.

 

- Nie ma to związku z pracą mojego syna w Centrum Informacyjnym Rządu - odpowiedział nam dawny burmistrz. - Domena została zarezerwowana w ramach promocyjnej oferty hostingodawcy.

 

Pytaliśmy więc dalej - o to, w jaki sposób domena została dalej przekazana i komu.

 

- Domena została przekazana całkowicie nieodpłatnie bezpośrednio w ręce Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie na drodze standardowej cesji elektronicznej - tłumaczył nam Kotowicz.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
reklama
reklama