reklama

Powiat Ząbkowicki: Jak uzyskać pomoc finansową dla pszczelarzy?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ilustracyjne

Powiat Ząbkowicki: Jak uzyskać pomoc finansową dla pszczelarzy?  - Zdjęcie główne

Powiat Ząbkowicki. Zobacz, jak otrzymać pomoc finansową | foto Ilustracyjne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PIENIĄDZE Powiat Ząbkowicki: Rozpoczyna się nabór wniosków o przyznanie pomocy dla pszczelarzy
reklama

Powiat Ząbkowicki - Tegoroczny limit pomocy finansowej dla pszczelarzy wynosi ponad 35 mln zł. Jak ubiegać się o dofinansowanie?

 

Pomoc finansowa 

Od 28 maja do 30 czerwca bieżącego roku pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o przyznanie pomocy finansowej. Można to zrobić osobiście, z wykorzystaniem wrzutni na listy, za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną na poczcie. O pomoc mogą ubiegać się pszczelarze zarejestrowani w ewidencji producentów i wpisani do specjalnego rejestru. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować. Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem dofinansowania, a obawiają się, że nie potrafią wypełnić samodzielnie wniosku - mogą zgłosić się do biura ARiMR w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Staszica 18. Tam będą dostępni eksperci, którzy pomogą w technicznym wypełnieniu wniosku. Wcześniej najlepiej jest umówić się telefonicznie, aby uniknąć kumulacji wizyt w tym samym czasie oraz zadbać o bezpieczeństwo interesantów i pracowników ARiMR. Tegoroczny limit pomocy wynosi 35,5 mln zł. Wsparcie ma charakter pomocy de minimis. Jest to pomoc publiczna, wsparcie państwa, udzielane małym i średnim przedsiębiorcom, które nie musi być zgłaszane do Komisji Europejskiej. Wnioski o taką pomoc będzie można składać co roku. Więcej informacji na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio na stronę.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama