Żarty do potęgi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Restauracja Dolnośląska

Żarty do potęgi - Zdjęcie główne

Bartosz Zalewski na scenie Dolnośląskiej we wtorek, 4 lutego. | foto Restauracja Dolnośląska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Na scenie jeden komik, naprzeciwko niego publika. I monolog przeplatany z dialogiem z publicznością. Występujący nie przymila się widzom, często nawet ich obraża, szczególnie tych w pierwszych rzędach, ale to tylko takie żarty...

Żarty mogą być ostre, nawet bardzo. Jak te Łukasza Kukiełki podczas ostatniego stand-upu w Restauracji Dolnośląska, który opowiadał o swoim związku z dziewczyną z zespołem Downa. We wtorek, 4 lutego, na scenie Dolnośląskiej zaprezentowali się oprócz Kukiełki Damian Skóra i Bartosz Zalewski, a także jeden debiutant i prowadzący Ryszard Mazur. Było prześmiesznie.

 

- Ząbkowice byliście super! - napisał po występie na Facebook’u Łukasz Kukiełka - Dzięki za świetną atmosferę.

 

Kolejny stand-up był zaplanowany w Restauracji Dolnośląska na wtorek, 17 marca. Wtedy to na niewielkiej scenie stanąć miał Wojtek Pięta ze swoim nowym materiałem „Zrzutka na alimenty”. Miał on opowiedzieć o stresującym życiu przyszłego męża i o niezapomnianych melanżach kawalera. Pięta ma za sobą m.in. występy w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central. W swoich programach mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Oprócz Wojtka na scenie pojawić się miał też suport, a cały wieczór miał poprowadzić wałbrzyszanin Ryszard Mazur.

 

Stand-uperów zapraszał też Ząbkowicki Ośrodek Kultury - jesienią byli tu Paweł Chałupka, Kacper Ruciński i Mateusz Socha, a na początku marca -Błażej Krajewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE