Nie będzie Dni i Nocy Krzywej Wieży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Nie będzie Dni i Nocy Krzywej Wieży - Zdjęcie główne

Nie pobawimy się w tym roku na Dniach i Nocach Krzywej Wieży. | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Gmina Ząbkowice Śląskie odwołała kolejne imprezy z powodu epidemii koronawirusa. Nie będzie dorocznej fety z okazji rozpoczęcia wakacji, a więc Dni i Nocy Krzywej Wieży. To nie wszystko. Nie będzie również festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich w Stolcu i dożynek gminnych.

- Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas lepszy i spotkamy się na wielu wydarzeniach w sezonie letnim - mówią pracownicy Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. 

Jeszcze w marcu podjęto decyzję, że nie odbędą się imprezy planowane do końca czerwca, a więc Jarmark Wielkanocny, Otwarcie Sezonu Turystycznego, Gala Dance i Disco Polo, Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w wyciskaniu sztangi leżąc, Obchody Święta Konstytucji 3 Maja, Majowy Weekend z Frankensteinem, Dzień Dziecka.

Z kolei wiosenne gościnne występy w Ząbkowickim Ośrodku Kultury zostały przeniesione na późną jesień. I tak w sobotę, 28 listopada, o godz. 19.00 zostanie wystawiony tu spektakl „Boeing, boeing (bilety: 70 zł), a w piątek, 11 grudnia, o godz. 17.00 - wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju z programem „Tego jeszcze nie grali (bilety: 90 zł).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE