Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie: Policjanci świętowali w Srebrnej Górze [GALERIA]

Opublikowano: śr, 14 lip 2021 08:24
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

112 Ząbkowice Śląskie: Święto Policji przypada 24 lipca, jednak funkcjonariusze i pracownicy cywilni z ząbkowickiej komendy świętowali już w poniedziałek.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Uroczysty apel z okazji Święta Policji odbył we wnętrzach byłego kościoła ewangelickiego w Srebrnej Górze. Zgodnie z ceremoniałem dowódca uroczystości podinsp. Armand Koczoń złożył meldunek I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztofowi Noculakowi. Następnie uroczyste życzenia złożył policjantom i policjantkom Komendant Powiatowy Policji w Ząbkowicach Śląskich, nadkom. Stanisław Cenarski.


Przełożony mundurowych z powiatu ząbkowickiego podziękował im za wkład w pracę i zaangażowanie w realizację zadań służbowych w tym trudnym i wymagającym okresie. Wyróżnionym pogratulował awansów oraz życzył dalszych sukcesów w służbie i w życiu osobistym.

 Funkcjonariusze otrzymali 40 awansów

W tym roku na wyższe stopnie służbowe awancowało 40 policjantów. Oprócz funkcjonariuszy, którzy otrzymali awanse, w uroczystości wziął udział insp. Krzysztof Noculak – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Obecni byli również Waldemar Wieja - wicestarosta Powiatu Ząbkowickiego, Łukasz Białkowski - wójt Ciepłowód, Marcin Czerniec - burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego, Paweł Gancarz - wójt Stoszowic, Grażyna Orczyk - burmistrz Złotego Stoku, Marcin Orzeszek - burmistrz Ząbkowic Śląskich, Mariusz Szpilarewicz - burmistrz Ziębic oraz Krzysztof Żegański - burmistrz Barda.


Krzysztof Noculak odczytał list od swojego przełożonego, Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektora Dariusza Wesołowskiego skierowany do funkcjonariuszy policji i ich rodzin. Włodarze poszczególnych gmin wręczyli także wyróżnienia wybranym policjantom, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w poprawę bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Info: KPP w Ząbkowicach Śląskich

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.