Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie: 33 nowych strażaków-ochotników

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich

Ząbkowice Śląskie: 33 nowych strażaków-ochotników - Zdjęcie główne

Ząbkowice Śląskie: 33 osoby ukończyły kurs | foto Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

112 Ząbkowice Śląskie: W minioną sobotę, 2 października, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich odbył się egzamin kończący „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. 33 osoby ukończyły go z wynikiem pozytywnym.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Egzamin składał się z dwóch części. Teoretyczna polegała na rozwiązaniu testu wiedzy uwzględniającego zakres merytoryczny materiału opanowanego w trakcie szkolenia. Natomiast część praktyczna skupiała się na na wykonaniu zadania odzwierciedlającego realne zdarzenie między innymi: pożar w budynku mieszkalnym, wypadek komunikacyjny, pożar w przestrzeni otwartej.

Ząbkowice Śląskie: Dzisiaj numer alarmowy 998 zostanie przełączony do CPR

Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyły 33 osoby, w tym 7 kobiet. - Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie pójdzie na marne, a chęć niesienia bezinteresownej pomocy będzie waszym celem nadrzędnym. W imieniu funkcjonariuszy KP PSP w Ząbkowicach Śląskich życzymy wszystkim druhnom oraz druhom dalszej chęci pogłębiania pożarniczej wiedzy oraz przemienia strażackiego rzemiosła w życiową pasję. - powiedział do nowych strażaków-ochotników Komendant PSP w Ząbkowicach Śląskich. 
Ząbkowice Śląskie: Przypominamy - nasi strażacy w Grecji

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy