Reklama

Pożar na ul. Ciasnej w Ząbkowicach Śląskich

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KP PSP Ząbkowice Śląskie

Pożar na ul. Ciasnej w Ząbkowicach Śląskich - Zdjęcie główne

Na miejscu pracowali strażacy z dwóch jednostek ratowniczo-gaśniczych z Ząbkowic oraz ochotnicy z Braszowic. | foto KP PSP Ząbkowice Śląskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

112 W nocy w sobotę, 11 lipca, doszło do pożaru na ul. Ciasnej w Ząbkowicach Śląskich.

 

Straż pożarna została wezwana o godz. 1.23. Ogień szalał w kuchni mieszkania na parterze, od strony podwórka. Przed kamienicą stała sąsiadka i poinformowała strażaków, że wewnątrz mieszkania powinien być mężczyzna. Drzwi do lokalu były zamknięte, pukanie do nich nie odniosło rezultatu, więc strażacy wyważyli drzwi. W budynku jeszcze przebywało osiem osób, w tym dwoje dzieci w wieku 9 i 10 lat.

 

Straż ewakuowała lokatora w wieku 41 lat i zajęła się pożarem. Spłonęło wyposażenie kuchni, strażacy m.in. musieli usunąć ok. 3 m kw. paneli sufitowych.

 

Ponieważ lokator nie mógł wrócić do mieszkania, wezwano przedstawiciela zarządzania kryzysowego gminy, który zapewnił nocleg poszkodowanemu.

 

Na miejscu pracowali strażacy z dwóch jednostek ratowniczo-gaśniczych z Ząbkowic oraz ochotnicy z Braszowic. Przypuszczalną przyczyną pożaru było pozostawienie bez nadzoru potrawy na kuchence gazowej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE