Reklama

Pole z marihuaną

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Ząbkowicach Śląskich

Pole z marihuaną - Zdjęcie główne

Taki dorodny plon znaleźli ząbkowiccy policjanci. | foto KPP w Ząbkowicach Śląskich

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

112 Dwudziestoletni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego uprawiał konopie indyjskie i posiadał sporo czarnego prochu. Trafił do aresztu na 2 miesiące.

 

Policjanci z wydziału kryminalnego z ząbkowickiej komendy zatrzymali 20-latka, który posiadał marihuanę oraz prowadził jej uprawę.

 

- Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można było uzyskać ponad 10 tys. porcji handlowych, a także 4 kg czarnego prochu - relacjonuje komisarz Ilona Golec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich. - Wobec podejrzanego sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

 

Policjanci zabezpieczyli 60 sadzonek z roślinami o różnej fazie wzrostu, które były ukryte w pobliżu miejsca zamieszkania młodego plantatora.

 

Czarny proch został przekazany do analizy chemicznej, po której policjanci będą mogli podjąć decyzję co do dalszych czynności. Za posiadanie bez pozwolenia materiałów wybuchowych polskie prawo przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE