Reklama

Koronawirus – informacje z powiatu ząbkowickiego /aktualizacja: poniedziałek, 30 marca, godz. 20.20/

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus – informacje z powiatu ząbkowickiego /aktualizacja: poniedziałek, 30 marca, godz. 20.20/ - Zdjęcie główne

Koronawirus | foto Zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

112 Zapraszamy do relacji na żywo – zobacz, co w związku z koronawirusem dzieje się w naszym powiecie!

***

 

* poniedziałek, 30 marca, godz. 20.20:

Mamy pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie ząbkowickim. Zakażony został młody mężczyzna. Przebywa on w izolacji domowej. Czytaj więcej: Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie ząbkowickim

 

***

 

* poniedziałek, 30 marca, godz. 14.30:

Aktualne informacje z terenu powiatu ząbkowickiego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2/COVID-19 są następujące - z podejrzeniem zakażenia koronawirusem na oddziałach zakaźnych w szpitalach przebywa 0 osób; osób objętych nadzorem epidemiologicznym jest 21; zaś osób objętych kwarantanną - 262 (w tym 242 osoby objęte obowiązkową kwarantanną dla osób przyjeżdżających do kraju z zagranicy).


***


* poniedziałek, 30 marca, godz. 7.30:

Z danych wojewody wynika, że na Dolnym Śląsku mamy 234 zdiagnozowane przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 4 osoby zmarłe. Wczoraj zdiagnozowano chorych z Wrocławia, Jeleniej Góry i powiatów: strzelińskiego, wołowskiego, górowskiego, wrocławskiego, lubańskiego, świdnickiego, lubińskiego i kłodzkiego. W powiecie kłodzkim potwierdzono w sumie 4 przypadki.


***


* niedziela, 29 marca, godz. 14.30:

Wciąż w szpitalu przebywa 1 osoba z powiatu ząbkowickiego z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 20 osób, z pod kwarantanną - 249 osób (w tym 228 jest objętych obowiązkową kwarantanną dla osób przyjeżdżających do kraju z zagranicy).

 

***

 

* sobota, 28 marca, godz. 14.30:

1 osoba z powiatu ząbkowickiego przebywa na oddziale zakaźnym z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 22 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym, a 251 osób - kwarantanną (w tym 227 osób z powodu niedawnego powrotu zza granicy).


***


* piątek, 27 marca, godz. 20.30:

Na Dolnym Śląsku liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa doszła do 193.

 

***


* piątek, 27 marca, godz. 15.00:

Aktualne informacje z terenu powiatu ząbkowickiego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2/COVID-19 przekazał ząbkowicki sanepid. Wynika z nich, że 1 osoba z podejrzeniem zakażenia koronawirusem hospitalizowana jest na oddziale zakaźnym, 22 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym, a 255 osób jest objętych kwarantanną (w tym 194 osoby objęte obowiązkową kwarantanną dla osób przyjeżdżających do kraju z zagranicy).


***


* piątek, 27 marca, godz. 14.08:

Na Dolnym Śląsku mamy już 174 przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 4 osoby zmarłe. Dzisiejszych przypadków jest 9, z czego 7 osób jest hospitalizowanych (6 we Wrocławiu, 1 w Bolesławcu).


 ***


* piątek, 27 marca, godz. 13.30:

Zamieściliśmy Słowo Biskupa Świdnickiego na czas pandemii – zobacz: KLIKNIJ TUTAJ.


***

 

* czwartek, 26 marca, godz. 15.00:

1 osoba z powiatu ząbkowickiego w szpitalu z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem; 28 objętych nadzorem epidemiologicznym i aż 219 osób objętych kwarantanną (w tym 181 osób z powodu przyjazdu zza granicy).

 

***

 

* środa, 25 marca, godz. 21.00:

Na terenie województwa dolnośląskiego jest 150 potwierdzonych przypadków zachorowania na wirusa SARS – CoV-2, w tym pięć osób zmarłych. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 1030/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

* liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją - 4114,

* liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 2949,

* liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie zachorowania na 2019-nCoV – 248.

 

***

 

* środa, 25 marca, godz. 16.00:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 24 osoby, w kwarantannie - 189 osób.

 

***

 

* wtorek, 24 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 18 osób, w kwarantannie - 165 osób.

 

***

 

* poniedziałek, 23 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 13 osób, w kwarantannie - 136 osób.

 

***

 

* niedziela, 22 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 13 osób, w kwarantannie - 99 osób.

 

***

 

* sobota, 21 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 13 osób, w kwarantannie - 92 osoby.

 

***

 

* piątek, 20 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 13 osób, w kwarantannie - 84 osoby.

 

***

 

* czwartek, 19 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 58 osób.

 

***

 

* środa, 18 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 36 osób; po południu: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 47 osoby.

 

***

 

* wtorek, 17 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 25 osób; po południu: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 37 osoby.

 

***

 

* poniedziałek, 16 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 19 osób; po południu: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 25 osoby.

 

***

 

* niedziela, 15 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 19 osób; po południu: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 19 osoby.

 

***

 

* sobota, 14 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 14 osób; po południu: w szpitalu - 2 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 14 osoby.

 

***

 

* piątek, 13 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 0 osób, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 0 osób; po południu: w szpitalu - 2 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 4 osoby, w kwarantannie - 14 osób.

 

***

 

* czwartek, 12 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 6 osób; po południu: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 6 osób.

 

***

 

* środa, 11 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 2 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 13 osób; po południu: w szpitalu - 1 osoba, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 6 osób.

 

***

 

* wtorek, 10 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 2 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym – 1 osoba, w kwarantannie - 40 osób; po południu: w szpitalu - 2 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 3 osoby, w kwarantannie - 13 osób.

 

***

 

* poniedziałek, 9 marca:

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie ząbkowickim - rano: w szpitalu - 3 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 1 osoba, w kwarantannie - 27 osób; po południu: w szpitalu - 3 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym - 1 osoba, w kwarantannie - 34 osoby.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE